W dniach 29.06.2024 - 29.07.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

W zieleniach matki Ziemi

---------------------------------------------

Biżuteria autorska, kolekcja baśniowa.

Pierścionek spiralny podwójny wykonany ze srebra 925 wolnego od niklu.

Kamienie, to piękny w barwie Malachit z Kongo Katanga wielkości 8 mm

oraz Agat brazylijski zielony klasy AAA wielkości 8 mm.

Wysokość pierścionka: 16,50 mm

Szerokość: 8,50 mm

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNY KLIENCIE PIERŚCIONEK MOGĘ WYKONAĆ Z INNYMI KAMIENIAMI, PROSZĘ PISAĆ, WÓWCZAS

WYSTAWIĘ STOSOWNĄ OFERTĘ *

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agat jest kamieniem równowagi. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie.

Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.

Energia Agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń.

Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń,

sprzyja rozwojowi duchowemu.

Wspiera w stanach zwątpienia, w depresji, w wewnętrznych napięciach i stresie, w uczuciu zgorzknienia, w agresji, pomaga w relaksacji.

Wzmacnia wiarę w siebie, wytrzymałość, wytrwałość, postrzeganie świata, kreatywność i poczucie bezpieczeństwa.

Agat brazylijski pomaga w podróżach astralnych. Przez szamanów z Ameryki Południowej jest uważany za narzędzie podróży do innych światów, chroni i dodaje mocy podczas tworzenia wizji, otrzymywania informacji pozazmysłowych i wchodzenia w głęboki stan medytacyjny.

***

Malachit jest kamieniem transformacji, który pomoże ci sprawnie dokonać zmian w życiu, jeśli takich zmian będziesz potrzebować i jeśli będziesz mieć odwagę na ich przeprowadzenie. A jeśli tej odwagi nie masz, kamień ten otworzy przed tobą taki punkt widzenia w którym ta odwaga jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko mieć intencję zmiany.

W procesie rozwoju osobistego kamień ten wskazuje co należy zmienić i przy tej zmianie asystuje. Pomaga nam połączyć się z intencją wszechświata i dzięki temu zmiany zachodzą szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Malachit sprawia, że każda transformacja jest przeprowadzona z serca i pozwala na zrozumienie, że jesteśmy współtwórcami naszego losu, a nie jego ofiarami. Zauważamy, że nasze możliwości są nieskończone i że tylko od nas zależy co jest możliwe a co nie. Malachit ma moc oczyszczania. W sensie dosłownym ma moc oczyszczania z promieniowania radioaktywnego a także zanieczyszczeń elektromagnetycznych.

W sensie ezoterycznym czy energetycznym, kryształ ten oczyszcza, otwiera i aktywuje czakry, otwiera serce na bezwarunkową miłość oraz daje poczucie równowagi i harmonii.

Może wspomagać sesje rebirthingu, ponieważ ma właściwości pomagające przy uleczaniu starych traum pochodzących z dawnego życia. Nazwa kamienia ? malachit, pochodzi z języka greckiego, oznacza ?moloche?, roślinę ? ślaz. Właśnie liście tej rośliny mają piękny, zielony kolor, taki jak malachit.

W epoce brązu używano zmielonego malachitu jako pigmentu do farb. Po oszlifowaniu kamienia, widać jego pasiastość warstw w różnych odcieniach zieleni. Warstwy zazwyczaj układają się liniowo, czasami tworzą pierścienie, a sporadycznie układają się w inne struktury. Energetycznie rezonuje z planetą Wenus, jego żywiołem jest Ziemia.

W tym kamieniu drzemie pierwotna, ogromna siła i moc, której człowiek do tej pory nie ujarzmił.

Kto nosi przy sobie Malachit, jako talizman, słyszy jego szept i czuje jego przekaz. Malachit namawia nas do kontaktu z naturą, zachęca nas, abyśmy jak najczęściej przebywali w lesie i nad jeziorami. Ostrzega nas jednocześnie, że pradawne prawa matki natury są święte i należy je szanować oraz ich przestrzegać.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA ***

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 10 DNI ROBOCZYCH ***

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Jolanta Krawiec