W dniach 09.03.2024 - 16.03.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Wieczorne niebo nad Finlandią

----------------------------------------------------

Wisiorek autorski z kolekcji vintage w stylu carskiej Rosji, wykonany z antycznego złota.

Specjalny jubilerski stop miedzi i mosiądzu, nie zawiera kadmu, niklu ani ołowiu. W żaden sposób nie uczula.

Przepiękny kamień wisiorka 14 mm x 10 mm, to unikatowy Labradoryt z Finlandii, okaz pojedynczy! ***

Biżuteria bardzo lekka i wdzięczna w noszeniu, na łańcuszku 50 cm z ozdobną zawieszką.

***

Wymiary zawieszki:

Długość całkowita: 31 mm

Szerokość całkowita: 24 mm

Długość z krawatką 50 mm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stara eskimoska legenda, opowiadana z pokolenia na pokolenie głosi, że Labradoryt jest zaklętą w skale Zorzą Polarną, którą uwolnił dzielny wojownik, poprzez niezwykle silne uderzenie ostrą włócznią w skalną ścianę.

Wojownik uwolnił tylko część Zorzy, a reszta do dziś pozostaje wciąż zaklęta w skale i to właśnie jej Labradoryt zawdzięcza swoją przepiękną, tęczową kolorystykę.

Dla Eskimosów Labradoryt jest kamieniem magicznym, który łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia. Jest mistycznym kamieniem ochronnym. Chroni przed utratą energii na poziomie ciała eterycznego, zabezpiecza, uszczelnia aurę przed przenikaniem niepowołanych energii oraz ułatwia komunikację pomiędzy świadomym umysłem a podświadomością. Zwany jest także kamieniem transformacji, praktyk szamańskich oraz poszerzania świadomości. Pomaga w projekcji astralnej i regresji. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości.

Cechami charakterystycznymi minerału jest labradoryzacja, czyli efekt kociego oka, jego barwa przechodzi od szarobiałego do pięknego niebieskawego bądź złocisto - żółtego.

Liczne inkluzje wywołują atrakcyjne efekty świetlne i wyjątkowe zabarwienie pod warunkiem, że są odpowiednio ułożone.

Labradoryt, to kamień, którego pole energetyczne oddziałuje na sferę twórczej kreatywności i innowacyjności. Osoby, które poszukują najlepszych pomysłów do realizacji zawodowych i osobistych planów obdarza oryginalnością i entuzjazmem. Pomysły są niebanalne i trafne, a odwaga i zapał do ich realizacji osiąga najwyższy poziom. Łączymy intuicję z intelektem, co daje wymierny efekt w tworzeniu nowatorskich realizacji.

Osoby, które są na etapie poszukiwania swojego miejsca w hierarchii społecznej będą mogły znaleźć własną pasję w życiu i z zapałem iść jej drogą. Po tym wyzwania już nie napawają strachem, gdyż wierzymy w siebie i swoje możliwości, a intuicja podpowiada nam, iż są one częścią naszego rozwoju. Nasza wytrwałość może zostać wzmocniona przez świadomość tego, co jest tylko iluzją a co celem, do którego powinniśmy zmierzać

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamawiają Państwo wisiorek z Labradorytem ze zdjęć, to jedyny taki wisiorek w kolekcji ***

Biżuteria z certyfikatem autentyczności ozdobnie pakowana :)

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów