Opis pracy:

 

W Malachitowych objęciach matki ziemi


Medalion z kolekcji w stylu vintage, wykonany z antycznego złota.

Specjalny jubilerski stop miedzi i mosiądzu, nie zawiera kadmu, niklu ani ołowiu.

W żaden sposób nie uczula.

Kaboszon owalny 14 mm x 10 mm, to piękny w barwie Malachit z Kongo Katanga.


Wymiary wisiorka:

Długość: 24 mm

Szerokość: 20 mm

Długość wisiorka z krawatką: 45 mm

Łańcuszek 50 cm vintage z ozdobną zawieszką i przedłużką 15 mm.


Malachit jest kamieniem transformacji, który pomoże ci sprawnie dokonać zmian w życiu, jeśli takich zmian będziesz potrzebować i jeśli będziesz mieć odwagę na ich przeprowadzenie. A jeśli tej odwagi nie masz, kamień ten otworzy przed tobą taki punkt widzenia w którym ta odwaga jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko mieć intencję zmiany.

W procesie rozwoju osobistego kamień ten wskazuje co należy zmienić i przy tej zmianie asystuje. Pomaga nam połączyć się z intencją wszechświata i dzięki temu zmiany zachodzą szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Malachit sprawia, że każda transformacja jest przeprowadzona z serca i pozwala na zrozumienie, że jesteśmy współtwórcami naszego losu, a nie jego ofiarami. Zauważamy, że nasze możliwości są nieskończone i że tylko od nas zależy co jest możliwe a co nie. Malachit ma moc oczyszczania. W sensie dosłownym ma moc oczyszczania z promieniowania radioaktywnego a także zanieczyszczeń elektromagnetycznych.

W sensie ezoterycznym czy energetycznym, kryształ ten oczyszcza, otwiera i aktywuje czakry, otwiera serce na bezwarunkową miłość oraz daje poczucie równowagi i harmonii.

Może wspomagać sesje rebirthingu, ponieważ ma właściwości pomagające przy uleczaniu starych traum pochodzących z dawnego życia. Nazwa kamienia ? malachit, pochodzi z języka greckiego, oznacza ?moloche?, roślinę ? ślaz. Właśnie liście tej rośliny mają piękny, zielony kolor, taki jak malachit.

W epoce brązu używano zmielonego malachitu jako pigmentu do farb. Po oszlifowaniu kamienia, widać jego pasiastość warstw w różnych odcieniach zieleni. Warstwy zazwyczaj układają się liniowo, czasami tworzą pierścienie, a sporadycznie układają się w inne struktury. Energetycznie rezonuje z planetą Wenus, jego żywiołem jest Ziemia.

W tym kamieniu drzemie pierwotna, ogromna siła i moc, której człowiek do tej pory nie ujarzmił.

Kto nosi przy sobie Malachit, jako talizman, słyszy jego szept i czuje jego przekaz. Malachit namawia nas do kontaktu z naturą, zachęca nas, abyśmy jak najczęściej przebywali w lesie i nad jeziorami. Ostrzega nas jednocześnie, że pradawne prawa matki natury są święte i należy je szanować oraz ich przestrzegać.

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.


Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Jolanta Krawiec