PEJZAŻ AKRYLOWY RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE REFLEKSY SCHYŁKU LATA - 30x24cm
Marzena Dymek
-
Osoba prywatna, nie wystawia rachunków ani faktur vat
-
Opcje wysyłki (wybór przy zakupie):
- Paczkomat InPost (18 PLN)
- Paczka pocztowa priorytetowa (18 PLN)
- Kurier (18 PLN)
- Przesyłka zagraniczna paczka Europa (80 PLN)
-
Forma płatności (wybór przy zakupie):
- przelew bankowy
- płatność online / pay u
-
Termin wysyłki:2 dni robocze od zaksięgowania wpłaty
-
Dostawa z:ZAWOJA/Polska
Opis pracy:
REFLEKSY SCHYŁKU LATA
Nastrojowy pejzaż przenoszący widza nad brzeg spokojnego stawu w letnie popołudnie. Idealnie oddaje migoczące światła i odbijającą się roślinność w lustrze wody. Głębokie, ciemne tło górnej części nadaje obrazowi głębi i sprawia, że barwy pierwszego planu niemal świecą. Ta subtelna gra świateł wprowadza do wnętrza atmosferę spokoju oraz harmonii i powiew świeżości. Przepięknie udekoruje ściany salonu, sypialni, czy gabinetu. Idealny również jako prezent na każdą okazję dla miłośników natury i polskiego krajobrazu.
SPECYFIKACJA:
- Kategoria: Malarstwo
- Twórczość malarska: Marzena Danuta Dymek
- Technika malarska: Malarstwo akrylowe
- Tematyka: Polski krajobraz, staw, odbicie roślinności w tafli wody
- Kolorystyka: Dominacja soczystej zieleni, ciepłych akcentów czerwieni i żółci co tworzy harmonijną i jednocześnie ożywczą kompozycję
- Format: 30cm x 24cm x 0,5cm (wys. x szer. x gr.)
- Rodzaj podłoża: Twarde podobrazie (płótno na dykcie)
- Stan: Nowy, prosto z pracowni artysty
- Cechy charakterystyczne: Unikatowość (każde pociągnięcie pędzla jest niepowtarzalne, to oryginał, nie reprodukcja) i Uniwersalność (stonowana kolorystyka sprawia, że obraz będzie doskonale prezentował się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i w klasycznej sypialni)
- Przewidywany termin wysyłki: 24-48h (w przypadku obrazów na indywidualne zamówienie termin realizacji wynosi ok. 1 tygodnia)
- Uwagi: Obraz oryginalny, ręcznie wykonany, sygnowany w prawym dolnym rogu
- Należy pamiętać: Rzeczywiste kolory mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych na zdjęciu, w zależności od preferencji wyświetlacza
Przydatne linki:
Marzena Dymek, ZAWOJA 1811, 34-222 ZAWOJA, kontakt ze sprzedającym































