Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, akrylowy obraz przedstawiający kwitnącą gałąź jabłoni, rozmiar 60*50 cm, ręcznie malowany. Delikatne kwiaty jabłoni namalowany realistycznie. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Sygnatura autorska znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz wiosennych szlachetnych kwiatów będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnej klasyki, w stylu eklektycznym, w stylu country i boho. Emocje związane z pięknem delikatnych kwiatów to oryginalne rozwiązanie do wnętrza sypialni, pokoju, przedpokoju czy salonu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory obrazu: biały, biały perłowy, różowy, jasnoróżowy, jasnozielony, pastelowy niebieski, fioletowy, szmaragdowa zieleń, szmaragdowozielony, szary.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów