Opis pracy:

 

Obraz abstrakcyjny wykonany w technice akrylowej na płótnie bawełnianym zatytułowany Oranżada.
Format obrazu 80x80 cm i głębokości podobrazia 3,30 cm. Boczne krawędzi płótna są zamalowane na kolor biały. Kolorystyka obrazu to biel, odcienie koloru żółtego, kolor jasno-pomarańczowy, róż i fiolety.

Obraz nie jest oprawiony, rama nie jest konieczna (estetycznie wykończone i dodatkowo szerokie boki). Praca posiada z tyłu blaszki do zawieszenia obrazu na ścianie.
Z tyłu obraz jest sygnowany nazwiskiem autora (Agnieszka Potocka-Makoś), rokiem wykonania (2018) oraz tytułem pracy (Oranżada).

Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności obrazu.

Wizualizacje wnętrz z obrazami mają charakter jedynie poglądowy i wielkość obrazów na nich może różnić się od ich rzeczywistych wymiarów. Przed złożeniem zamówienia proszę wziąć to pod uwagę i najlepiej sprawdzić wcześniej wymiary obrazu na swojej ścianie, której dedykowany będzie obraz.

Wizualizacja na Państwa ścianie
Na życzenie Klienta przed zamówieniem mogę wykonać wizualizację obrazu na Państwa ścianie na przesłanym od Państwa zdjęciu. Proszę o kontakt poprzez wysłanie wiadomości ze strony produktu, którym są Państwo zainteresowani.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Agnieszka Potocka-Makoś