Opis pracy:

 

Reprodukcja obrazu abstrakcyjnego mojego autorstwa Laguna na płótnie naciągniętym na drewniany blejtram w formacie 100x80 cm o boku 4 cm.
Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie i posiada z tyłu zawieszkę do powieszenia na ścianie, a jego dodatkowa oprawa nie jest konieczna.
Motyw obrazu przypomina abstrakcyjną morską lagunę, morze i plażę.

Obraz utrzymany jest w odcieniach bieli, błękitu, rozbielonych odcieni koloru żółtego, niebieskiego, zieleni i błękitu. Technika wzorcowego obrazu - akryl, powierzchnia obrazu fakturowana, wykonana szpachelką i pędzlem, co widoczne jest również na wydruku, dzięki bardzo dobrej jakości reprodukcji.

Wizualizacje wnętrz z obrazami mają charakter jedynie poglądowy i wielkość obrazów na nich może różnić się od ich rzeczywistych wymiarów. Przed złożeniem zamówienia proszę wziąć to pod uwagę i najlepiej sprawdzić wcześniej wymiary obrazu na swojej ścianie, której dedykowany będzie obraz.

Czas wysyłki może być krótszy niż podany a parametrach (min. 3 dni), ale jeśli szczególnie zależy Państwu na czasie proszę przed złożeniem zamówienia o takie zapytanie.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Agnieszka Potocka-Makoś