Opis pracy:

 

Kolczyki w kształcie kół w złocistym odcieniu, urozmaicone szklanymi kroplami w energetycznym, zielonym kolorze. Połączenie klasycznej barwy złota i matowej zieleni nadaje kolczykom charakteru boho, sprawiając, że będą idealnym uzupełnieniem stylizacji festiwalowych czy imprezowych. Z pewnością staną się znakiem rozpoznawczym właścicielki lub będą trafionym prezentem dla wielbicielki orientalnego designu. Biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości satynowanego mosiądzu, który nie zawiera niklu, ołowiu ani kadmu. Dzięki swojej ażurowej budowie i wykorzystanym materiałom, kolczyki są bardzo lekkie - co za tym idzie, nie obciążają ucha i mogą być noszone cały dzień.

Dodatkowe informacje:
Wielkość elementu ozdobnego: 40 mm.
Długość kolczyków wraz z biglem: 10,5 cm.
Waga pary kolczyków: 14 g

Koła zawieszone są na biglach typu sztyfty, wykonanych ze stali chirurgicznej (antyalergiczne) i zabezpieczonych barankami.
Jeśli nie nosisz kolczyków z biglami widocznymi na zdjęciu, napisz w uwagach do zamówienia, jakie zakończenie kolczyków preferujesz: sztyfty (stal chirurgiczna), klipsy (stal chirurgiczna), bigle otwarte (złocone srebro), a otrzymasz produkt z biglami które lubisz.

Kolczyki zostaną ozdobnie zapakowane.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów