Opis pracy:

 

A może by tak wzbogacić codzienną, nudną stylizację o oryginalny obiekt, od razu przyciągający wzrok? Czasami prosty t-shirt czy sweterek wzbogacony odpowiednią biżuterią może przerodzić się w elegancki i stylowy look. W biżuterii artystycznej ukryłam kawałek duszy. Każdy element mojej biżuterii manifestuje inne wartości i może stać się indywidualnym talizmanem. Wystarczy tylko odkryć, co harmonizuje z naszym wewnętrznym ja i co nas wzmacnia.

Prezentuję tutaj oryginalną broszkę przeznaczoną do ubioru zewnętrznego. Świetnie będzie komponowała się z jeansową kurtką, czarną ramoneską albo zwykłym sweterkiem. Broszka ukazuje twarz, która jest inspirowana afrykańskimi klimatami. Broszka ukazuje kobietę pewną siebie i swojej wartości, kobietę, która docenia swoją urodę i ma świadomość swojej indywidualności. Dla takiej też kobiety przeznaczona jest ta biżuteria.

Broszka wykonana tylko w jednym egzemplarzu i wzór ten nie będzie powielony, przez co masz gwarancję unikatowości i oryginalności. Nie spotkasz nikogo z podobnym wzorem :-)

Broszka wykonana z miedzi, czarnych elementów plastikowych pochodzących z recyklingu oraz drobnych elementów wykonanych ze srebra próby 925. I

Kilka słów o miedzi :
Biżuteria wykonywana jest z miedzi od zarania dziejów i przypisuje się jej szereg cudownych właściwości, począwszy od oryginalnośći, magicznych zastosowań oraz medycznych korzyści. Miedziana biżuteria cechuje się właściwościami antybakteryjnymi, a także wspomagającymi leczenie ran. Miedź działa odkażająco, zabijając wszelkie bakterie i drobnoustroje oraz przeciwgrzybicznie. Przypisuje się mu także właściwości przeciwbólowe.

Miedź ma naturalne właściwości do patynowania, co jest zjawiskiem normalnym i całkowicie odwracalnym. Niejednokrotnie zjawisko patynowania metalu wpływa na jego walory estetyczne. Biżuteria staje się ciemniejsza, z delikatnymi przebłyskami róznych kolorów co nadaje jej głębi i tajemniczości. Patynowanie miedzi jest oznaką, że ma się do czynienia z pełnowartościowym produktem. Czasami, aby opóźnić do zjawisko stosuje się w biżuterii powlekanie specjalnym bezbarwnym lakierem lub woskiem.

Miedź patynuje od koloru rdzawego , poprzez różne odcienie fioletu i niebieskości do koloru ciemnobrunatnego. Od nadmiernej wilgoci mogą pojawić się także naloty. Jeśli coś takiego pojawi się na Waszej biżuterii tudzieź innych wyrobach, a nie do końca spełnia to wasze oczekiwania wizualne, można ją oddać do profesjonalnego polerowania np. do pracowni złotniczej/ jubilerskiej. Istnieja także domowe sposoby na jej czyszczenie. Można zakupić specjalne preparaty do czyszczenia metali kolorywych bądź użyć mieszanki ketchupu i bardzo drobnej soli do czyszczenia.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kupując moje produkty, inwestujesz w moją sztukę i dajesz mi możliwość rozwoju i rozpostarcia skrzydeł :-) Dzięki Twoim zakupom przekuwam swoją pasję w biznes :-)

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów