W dniach 12.12.2023 - 27.12.2023 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

W Krainie Nieba i Bogów

Naszyjnik męski, wykonany z wałeczków pięknego Lapis Lazuli 13 mm x 4 mm, poprzeplatanego oponkami ze srebra 925.

Lapis o pięknej barwie niebieskiej posiada niepowtarzalne inkluzje pirytowe i pochodzi z Afganistanu.

Długość z zapięciem 48 cm.

Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej japońskiej.

-

Lapis Lazuli przekazuje duszy wrażenie bezpieczeństwa w Kosmosie i otwiera na nieskończone życie we Wszechświecie sprawiając iż dusza otwiera się na pełne światła promieniowanie i przesłanie gwiazd. W wielu kulturach jest uważany jako święty kamień, posłaniec Niebios, który przynosi ludziom mądrość, kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie. Lapisu Lazuli symbolizuje idealizm, ofiarność, uczucia najczystsze i najbardziej bezinteresowne, które ten kamień leczniczy wzbudza. Duszą tego klejnotu jest DOBROĆ, a emanacje jego zwalczają wszelkie zło i ponure myśli. Lapis położony na sercu, koi natychmiast jego niepokoje, przynosi ulgę i odprężenie. Jest to klejnot cudownie pobudzający optymizm. Uważany jest za kamień magiczny i cudowny, przedmiot kontemplacji magów i cudotwórców. Wzmacnia zdolności pozazmysłowe. Położony na czakrę czoła Lapis lazuli wprowadza w najgłębsze obszary umysłu, z których płynie do nas intuicyjna wiedza i zrozumienie i gdzie zdobywamy zaufanie do wyższego duchowego przewodnika. Pozwala usunąć negatywne wzorce myślowe, które mogłyby zamknąć dostęp do tych głębi.

Lapis jako Kamień Nieba i Kamień Bogów jest symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości.

Sprzyja rozwojowi intuicji i patrzeniu w głąb, daje radość cudów Wszechświata i życia. Jest to kamień przyjaźni, wzmacnia ducha społecznego, sprzyja harmonii między ludźmi. Dzieciom lękliwym dobrze jest dawać wisiorek z Lapis lazuli dla wzmocnienia ich wiary we własne siły.

W starych arabskich przekazach zalecano, by wodą, w której moczył się kawałek tego minerału, przemywać chore oczy.

-

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie zapakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów