W dniach 09.03.2024 - 16.03.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

10 wróżek na szczęście

Bransoletka z kolekcji baśniowej wykonana ze srebra 925 bez niklu

Kamienie, są najwyższej jakości i wielkości 6 mm.

Lapis Lazuli z Chile

Karneol z Egiptu

Agat brazylijski zielony

Labradoryt z Madagaskaru

Granat Rodolit ze Sri Lanki

Ametyst afrykański z Zairu

Kamień Słoneczny z Norwegii

Awenturyn z Uralu w Rosji zielony

Kwarc różowy z Brazylii

Onyks czarny z Indii

Część dekoracyjna bransoletki ma 15,5 cm w tym 10 kamieni.

Do tego dochodzi część z zapięciem i przedłużka ok. 5 cm, całkowita długość ok. 22,5 cm.

Bransoletka wykonana była na życzenie specjalne, Państwo mogą zamówić biżuterię

podobną do tej, bądź z dowolnie wybranymi kamieniami.

Bransoletkę mogę wykonać z oksydowanego srebra, srebra pokrytego podwójną warstwą 24K złota bądź

18K złota różowego. W razie wybrania którejś opcji, proszę o kontakt, ponieważ cena i czas wykonania ulega zmianie.

Lapis Lazuli jako Kamień Nieba i Kamień Bogów jest symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości.

Sprzyja rozwojowi intuicji i patrzeniu w głąb, daje radość cudów Wszechświata i życia. Lapis Lazuli przekazuje duszy wrażenie bezpieczeństwa w Kosmosie i otwiera na nieskończone życie we Wszechświecie sprawiając iż dusza otwiera się na pełne światła promieniowanie i przesłanie gwiazd.

Karneol nazywany jest ?kamieniem odwagi?, gdyż silnie oddziałuje na nasze centrum aktywności i działania w każdej sferze życia, w szczególności na relacje z płcią przeciwną. Można powiedzieć, że wręcz pobudza apetyt na życie. Energetyczne właściwości Karneolu powodują pozytywne zmiany w postaci spontaniczności, otwartości, ciekawości świata, akceptacji siebie takim, jakim się jest.

Agat jest kamieniem równowagi. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie.Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.Energia Agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń.Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości.

Dla Eskimosów Labradoryt jest kamieniem magicznym, który łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia. Jest mistycznym kamieniem ochronnym. Chroni przed utratą energii na poziomie ciała eterycznego, zabezpiecza, uszczelnia aurę przed przenikaniem niepowołanych energii oraz ułatwia komunikację pomiędzy świadomym umysłem a podświadomością. Zwany jest także kamieniem transformacji, praktyk szamańskich oraz poszerzania świadomości.

Granat jest łączony z ognistą energią Kundalini, wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga w wychodzeniu ze zniechęcenia i depresyjnych myśli. Namawia do optymistycznego spojrzenia na życie, usuwa strachy i żal do ludzi, przywraca radość. Jest skuteczny w sytuacjach, kiedy jest się porzuconym, opuszczonym przez kogoś. Granat jest jednym z kamieni, którym w starożytności i jeszcze w średniowieczu przypisywano magiczną i uzdrawiającą moc.

Ametyst nazywany jest ?kamieniem harmonii i relaksu?. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii.

Kamień słoneczny wzmacnia emisję aury i chroni poprzez pozytywne wibracje. Już za czasów Wikingów wyrabiano z niego amulety. Ma on bardzo dobry wpływ na uczucia i umysł. Przywołuje duchowe przebudzenie. Napełnia światłem, łączy z energią słońca. Pomaga pokonać lęk i depresję oraz pozbyć się nieprzyjemnych myśli, ponieważ połyskuje i odbija światło ma właściwości ochronne. Przynosi pogodę ducha oraz łagodzi melancholię.

Awenturyn jest uważany za jeden z najlepszych odpędzaczy zmęczenia i poprawiaczy nastroju.Wibracje zielonego Awenturynu oddziaływują na ciało fizyczne i otaczające je ciało subtelnie, delikatnie i stopniowo, dzięki czemu człowiek wycisza się, a rytm serca uspokaja.Uważa się, że kamień ten przyciąga do właściciela bogactwo i obfitość.

Kwarc różowy jest znany jako ?kamień miłości?, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wszystkim, którzy znajdują się w jego otoczeniu. Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość. I jest jednym z najważniejszych kamieni reprezentujących żeński pierwiastek.

Energia Onyksu wzmacnia zdolność do odbierania i prawidłowego odczytywania znaków od duchowych przewodników, łączy też z własną pamięcią, przywołuje te wspomnienia, które w danej sytuacji są potrzebne do podjęcia właściwych decyzji. Onyks daje wsparcie jeśli ma się do czynienia z sytuacją trudną i skomplikowaną, gdzie jest dużo zamieszania i związany z tym stres i napięcie. Łączy z własną siłą i jednocześnie z siłami wyższymi, daje poczucie że człowiek nie jest ofiarą wydarzeń, ale osobą która steruje swoim życiem, ma wpływ na rzeczywistość i poradzi sobie.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana :)

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 10 - 14 DNI ROBOCZYCH.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów