Opis pracy:

 

Wśród Malachitowych toni

Kolczyki z jesiennej kolekcji w stylu vintage, wykonane z antycznego złota. Specjalny jubilerski stop miedzi, nie zawiera kadmu, niklu ani ołowiu. W żaden sposób nie uczula. Przepiękne kaboszony kolczyków 12 mm, to piękny w barwie Malachit. Odcień zielono - butelkowy. Kolczyki bardzo lekkie i wdzięczne w noszeniu na biglu angielskim.

Wymiary:

Długość całkowita: 26 mm

Szerokość: 13 mm

Kaboszon: 12 mm

Całkowita wielkość tarczy: 13 mm

Malachit wzmacnia odpowiedzialność, pomaga wyrażać uczucia, zrozumienie, tęsknotę, tolerancję, kreatywność, marzenia, wewnętrzne obrazy (wizualizację), marzenie na jawie, dar obserwowania innych, zdolność podejmowania decyzji, szczerość, koncentrację, uczucie obfitości i dostatek. Oddziałuje na czakrę serca.

Malachit jest kamieniem transformacji, który pomoże ci sprawnie dokonać zmian w życiu, jeśli takich zmian będziesz potrzebować i jeśli będziesz mieć odwagę na ich przeprowadzenie. A jeśli tej odwagi nie masz, kamień ten otworzy przed tobą taki punkt widzenia w którym ta odwaga jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko mieć intencję zmiany.

W procesie rozwoju osobistego kamień ten wskazuje co należy zmienić i przy tej zmianie asystuje. Pomaga nam połączyć się z intencją wszechświata i dzięki temu zmiany zachodzą szybko, sprawnie i bezboleśnie.

W sensie ezoterycznym czy energetycznym, kamień ten oczyszcza, otwiera i aktywuje czakry, otwiera serce na bezwarunkową miłość oraz daje poczucie równowagi i harmonii.

Może wspomagać sesje rebirthingu, ponieważ ma właściwości pomagające przy uleczaniu starych traum pochodzących z dawnego życia.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie zapakowana :)

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.
BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.
CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów