Opis pracy:

 

Szmaragdowa księżniczka

Wisiorek z kolekcji baśniowej wykonany ze srebra 925 najwyższej jakości bez niklu. Kamień, to piękny w barwie Szmaragd z Kolumbii o szlifie diamentowym wielkości około 8 mm x 6 mm. Wisiorek na ozdobnej krawatce serduszko 9 mm ze srebra 925. Łańcuszek 45 cm ze srebra 925.

Szmaragd, to kamień miłości *** Jeden z nielicznych kamieni, który przyciągnie do Twojego życia odpowiedniego partnera. Warto go wypróbować. Świetnie też sprawdza się w sprawach biznesowych. Poprawia pamięć. Ma wpływ nie tylko na umysł świadomy, ale również na podświadomość. Zwiększa zdolności parapsychiczne. Szmaragd świetnie chroni osobę, która go nosi. Napawa nadzieją, przynosi radość, przeciwdziała hipochondrii. Kobieta w ciąży powinna nosić Szmaragd, a później przywiesić go przy łóżeczku czy kołysce swojemu narodzonemu dziecku. Szmaragd wzmacnia serce, poprawia wzrok, chroni przed epilepsją i złymi duchami, sprowadza dobry sen. Przynosi zdrowie i rokuje długowieczność. Szmaragd łagodzi wszelkie cierpienia i pomaga pozytywnie przejść przez życiowe próby. Zielonkawa barwa szmaragdu jest podstawową barwą planety Ziemi, a ściślej jej ducha przyrody. Starożytni dobrze znali pozytywne działanie szmaragdu na oczy, który wzmacnia wzrok, a bywa, że usuwa ślepotę. Samo przykładanie szmaragdu do oczu działa leczniczo na wzrok i oczy. Szmaragd był też uważany za pomocnika rodzących kobiet.

BIŻUTERIA WYKONYWANA JEST NA ZAMÓWIENIE I NIE PODLEGA ZWROTOWI *** Biżuteria z certyfikatem autentyczności ozdobnie pakowana ***

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Tagi: szmaragd, wisiorek,

Opinie klientów o produktach sprzedającego Jolanta Krawiec