Opis pracy:

 

Szal Mme Renata wykonany został w całości ręcznie na drutach ścieg urozmaicony wzorem ażurowym biegnącym ukosem. Szal wykonany jest z włóczki odpornej na mechacenie się. Przeważający kolor bazowy to szary, w różnych odcieniach, a także jasny popielaty i ciemny grafit. Szalik jest ciepły, podwójny, zakończony długimi ściągaczami z szarymi pomponami na końcu. Pompony wykonane są ze sztucznego futerka, idealnie dobrane kolorystycznie do całości.
Fason szala pomyślany jest tak, aby można go było nosić jako ozdobną (i ciepłą) etolę na wierzch, ale także jako klasyczny szal zawiązany pod szyją.
Długość szala (bez pomponów) wynosi ok. 140 cm, szerokość w części środkowej (tzn. w części z ukośnym wzorem ażurowym) wynosi ok. 18 cm.
Szal Mme Renata przedstawiony jest na zdjęciach w komplecie z czapką Mme November, która zamiast pompona ma fantazyjny supeł i wykonana jest z tej samej włóczki co baza szala. Oczywiście każdą rzecz można kupić osobno. Można także dobrać do szala inną czapkę z mojej galerii. W przypadku zakupu kompletu szal + czapka klient otrzyma 10 % rabatu od sumy, oczywiście koszt wysyłki pozostaje bez zmian (liczony jednokrotnie dla całego kompletu).

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów