Opis pracy:

 

Grafika wykonana techniką mieszaną (giclée+rysunek isografem) na białym, matowym o lekko fakturowanej powierzchni, graficznym papierze Canson 160g. Format 30x40 cm.
Praca jest oprawiona - czarna, aluminiowa, satynowa rama oraz grafitowe passe partout. Front ramy stanowi szyba ze szkła akrylowego, bez ryzyka stłuczeń. Praca gotowa do powieszenia na ścianie.

W autorskich grafikach widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Spokój białego, uzupełnia się idealnie z elegancją czarnego. Nieustająco jest to połączenie modne, a czarno-białe wykończenia wnętrza wyglądają bardzo efektownie, ocieplając puste ściany minimalistycznych, eklektycznych czy loftowych powierzchni. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć również inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze, czy też dziecięcym świecie. Unikalna kreska została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz dekoratorów wnętrz, którzy chętnie sięgają po grafiki w swoich projektach.

PUBLIKACJE PRASOWE:
Cztery Kąty 2017/07 - Nowa droga życia
ELLE Decoration - 2/2017 - Po Drodze ze Sztuką
Własny Dom 2017/01 z konceptem - artykuł Piękno w domu
Homebook Design 2015 - NA NO WO Architekci
M jak Mieszkanie 12(191) 2015 - Spełnienie marzeń
SIMPLICITE.PL - Gdzie kupić czarno-białe obrazy, plakaty, grafiki?

Na zamówienie dostępne również większe formaty.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Maja Gajewska