Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, akrylowy obraz pięknych różowych róż, które właśnie zostały wycięte z krzaka i przyniesione do domu, rozmiar 30*40 cm, ręcznie malowany. Delikatne, pełne wdzięku, niezwykle piękne kwiaty jest namalowany realistycznie na czarnym tle. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Sygnatura autorska znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz świeżych delikatnych kwiatów będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnej klasyki, w stylu eklektycznym, w stylu country. Emocje związane z pięknem różowych delikatnych kwiatów to oryginalne rozwiązanie do wnętrza sypialni, pokoju, przedpokoju czy salonu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory obrazu: różowy, biały, fioletowy melanż, lazurowy niebieski, turkusowy niebieski, miętowo-turkusowy, liściowo-zielony, turkusowo-zielony, oliwkowo-zielony, szary, czarny.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów