Opis pracy:

 

Prezentowany olejny obraz cudownego jesiennego krajobrazu z dwójką podróżników, niesamowite piękno natury, jej kolorów i atmosfery, rozmiar 40*30 cm, ręcznie malowany, strukturalny 3D, namalowany abstrakcyjnie, w stylu minimalistycznym, w monochromatycznych kolorach. Wspaniała złota jesień i cudowni aktywni ludzie cieszą oko, przywołują wspomnienia i zapraszają do podróży.
Obraz jest oryginalny. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany.
Spektakularny nowoczesny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Kropla złotego koloru w kształcie jesiennego lasu będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, w stylu loft, w stylu boho. Sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju oraz biurze, będzie świetnie wyglądał w pomieszczeniach, w których jest dużo dobra, światła i optymizmu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów