Opis pracy:

 

Prezentowany olejny obraz apetycznych, soczystych, czerwonych polskich jabłek zebranych z taką pieczołowitością i podanych na stole, rozmiar 30*40 cm, ręcznie malowany, namalowany ekspresyjnie w bogatej, nasyconej kolorystyce. Ekologiczna martwa natura cieszą oko, przywołują wspomnienia z dzieciństwa i poprawia apetyt.
Obraz jest oryginalny. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany.
Spektakularny nowoczesny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Zdrowe jabłka organiczne będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu rustykalnym, w stylu retro. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, oraz w hotelach, restauracjach, kawiarniach, biurach podróży, będzie świetnie wyglądał w pomieszczeniach, w których jest dużo dobra, światła i optymizmu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów