Opis pracy:

 

Prezentowany olejny obraz dmuchawca bajecznie pięknego, puszystego, zabarwionego ostatnimi promieniami słońca, rozmiar 60*40 cm, ręcznie malowany, namalowany ekspresyjnie w bogatej, nasyconej kolorystyce. Wspaniała kompozycja delikatnej rośliny w wazonie, otwarte okno, cienka zasłona i zachód słońca wprawiają w spokój, senny nastrój, wspomnienia i myśli, że jutro będzie nowy dzień.
Obraz jest oryginalny. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany.
Spektakularny nowoczesny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz dmuchawca będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, loft, w stylu japandi. Emocje romantycznego wieczoru to oryginalne rozwiązanie do wnętrza sypialni, kuchni, pokoju, przedpokoju czy salonu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów