Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, olejny, bardzo duży obraz brzegu morza z przytulnym domem i wspaniałym ogrodem, rozmiar 100*75 cm, ręcznie malowany. Fale morskie, skalisty brzeg, dom, drzewa, krzewy, trawa narysowany są realistycznie. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Sygnatura autorska znajduje się na awersie i rewersie.
Ciepły, słoneczny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Piękny efektowny krajobraz morski będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnej klasyki, w stylu eklektycznym, w stylu country i retro. Emocje wywołane dużym obrazem brzegu morza z domem będą niezbędne do dekoracji Twojego salonu, jadalni, kącika relaksu, sypialni, przedpokoju oraz biurze, a także kawiarnię i restaurację. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów