Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, olejny obraz starego Indianina, przywódcy plemiennego, rozmiar 60*50 cm, ręcznie malowany. Portret starego przywódcy w momencie rytualnej medytacji jest namalowany realistycznie na czarnym tle. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Sygnatura autorska znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz Indianina będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu eklektycznym, w stylu boho, w stylu loft. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory obrazu: czarny, szary i jego odcienie, niebieski, beżowy, karmazynowy odcień Viva Magenta, fuksja, wiśniowy, bordowy, liliowy, kolor kości słoniowej, biały.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów