Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, olejny obraz snowboardzisty pędzącego w dół góry w promieniach zimowego słońca, rozmiar 40*60 cm, ręcznie malowany. Obraz jest namalowany abstrakcyjnie i strukturalnie. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Snowboarding to nie tylko sport, ale także odrębna subkultura. Snowboardziści doceniają tę chwilę, to kilka sekund lub minut najwyższego szczytu emocjonalnego. Każdy sportowiec pragnie utrwalić ten moment w swojej pamięci, aby zapamiętać go na całe życie. Sezon narciarski trwa zaledwie kilka miesięcy. Jeśli należysz do osób odważnych, wolnych i aktywnych i chcesz przeżywać te wspaniałe chwile życia raz po raz o każdej porze roku, to obraz jest dla Ciebie po prostu niezbędne.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany.Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz z wyrazistym wizerunkiem sportowca zimą będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym i w stylu loft. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów