Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, olejny obraz słynnej góry alpejskiej o zachodzie słońca, rozmiar 30*40 cm, ręcznie malowany, strukturalny 3D. Obraz jest namalowany abstrakcyjnie w bogatej, nasyconej kolorystyce. Matterhorn jest jednym z najbardziej znanych szczytów świata, a jego sylwetka jest często utożsamiana z symbolem góry w ogóle. Wspaniałe wspomnienia ferii zimowych zawsze będą pojawiać się w pamięci, patrząc na ten obraz.
Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Obraz namalowany na lnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz zaśnieżonej góry będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym i w stylu skandynawskim. Emocje związane z pięknem dzikiej przyrody to oryginalne rozwiązanie do wnętrza sypialni, pokoju, przedpokoju czy salonu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów