Opis pracy:

 

Obraz ręcznie malowany na papierze do farb akrylowych Acrylic Winsor & Newton - 300 g. Technika: akryl, farby Winston and Newton
Wymiary: A3 29,7 x 42 cm
Rok powstania: 2023
Podpisany i datowany na rewersie. Powlekany werniksem z lekkim połyskiem.
Barwy mogą się nieznacznie różnić w zależności od oświetlenia.

Ten obraz emanuje energią i pozytywnym przekazem. Na pierwszy rzut oka widzimy klasyczną puszkę Coca-Coli, która jest symbolem świeżości, orzeźwienia i radości. Jednak to, co czyni ten obraz wyjątkowym, to tęczowe tło, na którym puszkę umieszczono.

Tęczowe tło jest pełne intensywnych, jaskrawych kolorów, które tworzą wspaniałą harmonię. Od odcieni czerwieni, pomarańczy i żółci, aż po błękity i fiolety, cała paleta barw została uchwycona. Ten motyw symbolizuje różnorodność, równość i otwartość na różne style życia i idee.

Puszka Coca-Coli, która jest umieszczona na tęczowym tle, jest punktem centralnym kompozycji. Jej kultowy design i rozpoznawalne logo przyciągają wzrok. Ta ikoniczna marka kojarzy się z radością, wspólnymi chwilami i pozytywnymi emocjami. Puszkę można odczytać jako symbol otwartości, akceptacji i radości z życia.

Kombinacja puszki Coca-Coli i tęczowego tła tworzy silne przesłanie tolerancji, akceptacji różnorodności i radości z bycia sobą. Obraz ten jest wyrazem wsparcia dla społeczności LGBTQ+ i promuje równość oraz inkluzję.

Ten obraz jest nie tylko dekoracyjnym dodatkiem, ale również ma potencjał, by stać się źródłem inspiracji i pozytywnej energii. Może przypominać o wartościach, takich jak akceptacja, radość i wspólnota. Jego obecność w przestrzeni może dodawać koloru i optymizmu, a jednocześnie wyrażać solidarność z ideą równości i miłości.

Jeśli szukasz obrazu, który przekazuje przesłanie akceptacji i radości, ta praca artystyczna jest idealnym wyborem. Jej wyrazisty design i optymistyczny charakter sprawiają, że jest ona doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić pozytywną atmosferę i promować wartości równości i tolerancji w swoim otoczeniu.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów