Opis pracy:

 

Obraz ręcznie malowany na papierze do farb akrylowych 300 g. Technika: akryl, farby Winston and Newton
Wymiary: A3 29,7 x 42 cm
Rok powstania: 2023
Podpisany i datowany na rewersie. Powlekany werniksem z lekkim połyskiem.
Barwy mogą się nieznacznie różnić w zależności od oświetlenia.

Przenosimy się do magicznego miejsca, gdzie naszym oczom ukazuje się malownicza zatoka na Wyspie S?o Miguel. W tle widać spokojne, turkusowe morze, które rozciąga się po horyzont. Jego delikatne odcienie przyciągają uwagę i tworzą atmosferę błogości i harmonii.

Zatoka jest otoczona majestatycznymi górami, które tworzą imponującą oprawę dla tej przyrody. Ich kontury i detale są uwypuklone dzięki technice malarskiej, co podkreśla ich imponującą siłę i piękno. Góry wznoszą się ku niebu, tworząc panoramiczny widok i dając nam poczucie otwartości i przestronności.

Na pierwszym planie znajdują się fioletowe kwiaty, które dodają koloru i dynamiki całej kompozycji. Ich intensywny fiolet wyróżnia się na tle turkusowego morza, tworząc kontrast i dodając głębi obrazowi.

Cała scena emanuje spokojem i pięknem natury. Turkusowe morze, majestatyczne góry i delikatne fioletowe kwiaty harmonijnie współgrają, tworząc wrażenie idyllicznego pejzażu.

Jeśli szukasz obrazu, który przeniesie Cię do urokliwej zatoki, gdzie morze spotyka się z górami, a kwiaty dodają koloru i romantyzmu, ta praca artystyczna jest idealnym wyborem. Jej wspaniałe kolory i autentyczność przeniosą Cię w świat natury i zapewnią przyjemność i radość podziwiania tego pięknego pejzażu.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów