Opis pracy:

 

Kilka słów o tym, jak i dlaczego powstał ten naszyjnik :-)
Czy ogladaliście kiedyś film Czego nauczyła mnie ośmiornica? Jeśli nie, to naprawdę uważam, że warto poświęcić jeden wieczór na obejrzenie tego filmu :-) Przepiękna i wzruszająca historia dotycząca relacji człowieka z ośmiornicą, ich wzajemnej fascynacji , wzajemnej ciekawości, odkrywania siebie i nietypowej przyjaźni....powiem szczerze, wzruszyłam się do łez ! :-)
Emocje, których doświadczyłam, podczas oglądania tego filmu znalazły ujście w postaci bardzo dużego projektu biżuteryjnego. Byłam pod ogromnym wrażeniem tego filmu i nie byłabym sobą, gdybym nie wykorzystała tej chwili na uwiecznienie jej oraz oddanie pewnego rodzaju czci i szacunku względem tej produkcji...

Opis naszyjnika:
Naszyjnik łączy w sobie duży okaz naturalnego labradorytu, ażurowych form oraz nietypową konstrukcję.
Labradoryt nazywany jest świątynią gwiazd. Według wierzeń otwiera on nas na mądrość płynącą ze wszechświata, pozwala dojrzeć to, czego w danej chwili nie dostrzegamy, pozwala nam także uspokoić się, odprężyć i zaufać temu, co gotuje nam Los. Negatywne emocje związane z lękiem, smutkiem i poczuciem beznadziei, przeobraża w entuzjazm, wiarę oraz wzmacnia nasze poczucie wartości.

Cały naszyjnik wykonany jest z miedzi, która została misternie ukształtowana w coś na kształt morskich roślin, wysepek koralowców i morskich gąbek. Niesamowita barwa kamienia tylko pogłębia to wrażenie.

Naszyjnik jest duży i niesamowicie wygląda w otoczeniu białej bądź pastelowej stylizacji.

Stworzony został z myślą o kobietach, kochających przygodę, samorrealizujących się, kochających wyzwania i podróże.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kupując moje produkty, inwestujesz w moją sztukę i dajesz mi możliwość rozwoju i rozpostarcia skrzydeł :-) Dzięki Twoim zakupom przekuwam swoją pasję w biznes :-)

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów