Opis pracy:

 

Z radością przedstawiam Owalną Ekspresję - najświeższe dzieło z mojej kolekcji, którego cechą charakterystyczną jest wyrafinowana prostota. To unikatowy naszyjnik, którego serce bije w rytmie mosiądzu - tworzywa, które od lat buduje swój prestiż w świecie biżuterii dzięki swojej trwałości i złotemu blasku.

Owalna Ekspresja to naszyjnik o prostej, ale niebanalnej formie. Mosiężna obręcz z delikatnym przedłużeniem o długości około 3 cm subtelnie otula szczupłą szyję, nie dominując, a raczej stanowiąc niezwykle stylowy akcent każdej kreacji. To, co jednak wyróżnia ten naszyjnik, to wisiorek w formie dwóch owalnych elementów - wzajemnie uzupełniających się i symbolizujących harmonię.

Elegancki, ale jednocześnie nieskrępowany, ten naszyjnik jest doskonałym dodatkiem do zarówno eleganckiej sukni, jak i casualowego stylu. Owalna Ekspresja jest nie tylko ozdobą, ale również opowieścią o subtelnym powiązaniu surowości i elegancji.

Podobnie jak inne moje produkty z mosiądzu, naszyjnik z czasem i pod wpływem potu może przybierać kolor ciemnego złota. Wymaga on regularnej pielęgnacji, którą można łatwo przeprowadzić samodzielnie w domu za pomocą miękkiej szmatki i niewielkiej ilości pasty do zębów :)
Jeśli wolisz, możesz także oddać go do profesjonalnego polerowania w dowolnym punkcie jubilerskim lub użyć specjalnej pasty do polerowania metali kolorowych.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów