Opis pracy:

 

Obraz ręcznie malowany na papierze do farb akrylowych Acrylic Winsor & Newton - 300 g. Technika: akryl, farby Winston and Newton
Wymiary: A4 (210 x 297 mm)
Rok powstania: 2023
Podpisany i datowany na rewersie. Powlekany werniksem z lekkim połyskiem.
Barwy mogą się nieznacznie różnić w zależności od oświetlenia.

Przenosimy się w malownicze górskie krajobrazy, gdzie naszym oczom ukazuje się zapierający dech w piersiach zachód słońca. Jego złote promienie rozpraszają się na horyzoncie, oświetlając całą scenerię. Niebo przepełnione jest odcieniami ciepłych kolorów, które stopniowo przechodzą od złocistych poprzez pomarańczowe aż do brązów.

Na pierwszym planie widzimy kwiecistą górską łąkę, gdzie pełno kwiatów o intensywnych barwach. Ich żółty, niebieski i czerwony kolor przyciąga wzrok i dodaje życia temu malowniczemu pejzażowi. Kwiaty kontrastują z zielonym tłem łąki, tworząc radosną i ekspresyjną kompozycję.

Na drugim planie pojawiają się iglaste drzewa, które wznoszą się ku niebu. Ich ciemna zieleń kontrastuje z jasnym niebem i dodaje głębi całej scenie. Drzewa tworzą naturalny ram, który prowadzi nas wzrokiem w głąb obrazu.

W tle rozpościerają się zamglone pagórki, które stopniowo zlewają się z horyzontem. Ich delikatna kolorystyka tworzy atmosferę tajemniczości i dodaje obrazowi głębi.

Cała scena emanuje harmonią, spokojem i pięknem natury. Zachód słońca, kwiecista łąka, iglaste drzewa i zamglone pagórki tworzą wrażenie spokoju i kontemplacji.

Ten obraz akrylowy jest doskonałym wyborem dla miłośników górskich pejzaży i kolorowych kwiatów. Jego intensywne kolory, atmosfera zachodu słońca i autentyczność oddają magię i piękno przyrody.

Jeśli szukasz obrazu, który przeniesie Cię w górskie krajobrazy o zachodzie słońca, gdzie kwiaty rozkwitają w intensywnych kolorach, ta praca artystyczna jest idealnym wyborem. Jej piękno, faktura i autentyczność ożywią Twoje wnętrze i przeniosą Cię w magiczny świat pełen harmonii i spokoju.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów