Włodek Rybacki

Zajmuję się malarstwem, rysunkiem lawowanym w tuszu, akwarela, grafiką dekoracyjną. Od roku 1989 jestem członkiem NSP Gdańsk, prowadzącym samodzielną pracownię plastyczną w Gdańsku.

Włodzimierz Draczyński

Włodzimierz Draczyński - artysta z Ukrainy o polskich korzeniach. Tworzy w stylach: symbolizm, abstrakcjonizm, impresjonizm. W ciągu lat pracy wynalazł własną oryginalną technikę i rozpoznawalny styl.

wojciech arp

Malarz

wojtek

Stare płyty winylowe (bo muzyka), stare dokumenty (bo historia), stare przedmioty (bo pamiątki)...

Wyplatanki

Wyplatanki - to połączenie kreatywności z ideą recyklingu. Od kilku lat zajmuję się wyplataniem z gazet - przez co nikomu niepotrzebną makulaturę zamieniam w niebanalne dodatki do domu. Tworzę również biżuterię frywolitkową - lekką i zwiewną - idealną do wieczorowej kreacji jak i na co dzień. Wszystkie moje prace są przemyślane i starannie wykonane. Zachęcam do oglądania i kupowania!!! Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu - dodaję niespodziankę - gratis :)

Yaryna Bodnar

-2012 ukończyła College of Art nazwie A. Erdélyi -2014 ukończyła pełny kurs Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki które specjalizuje się w ?Sztuke Pięknej?, a uzyskane kwalifikacje malarza. Lubię sztukę na wszystkich aspektach, ja pracuje w sztalugi i farby monymental, zajmujemsa grafikom, grafikom komputerowom, ilustracjom. Od dzieciństwa brałam udział w konkursach plastycznych. Brałam udział w konkursie Illustrarte 2016 w Lizbonie, olso udziału w konkursie Obejmując nasze różnice 2017. Z 2013 roku uczestniczyć w roznych spolczesnych wystawach. Lubię uczyć się czegoś nowego, tworzenia nowych pomysłów, pracy w nowoczesnych programów projektowych. Jestem młodym artystą podczas rozruchu w mojej karierze, wich lubią Poznawanie, praktyki, praca w jakichkolwiek różnych tehnics. Lubię sztukę we wszystkich aspektach, ja pracuje w sztalugi i monymental. Lubię uczyć się czegoś nowego, tworzenia nowych pomysłów, pracy w nowoczesne programy do projektowania. Jestem młodym artystą podczas rozruchu w mojej karierze, wich lubią się nowy doświadczenie. Sztuka jest dla mnie nie tylko hobby, ale je jego sposobem na życie. Moje graficzne prace wykonane w konkretny twórczy (awtorski) sposób. Każda praca opowiada historia pewnej osoby, na których można by pomyśleć, aby przejść głębokie, zobaczyć coś więcej ... chcę powiedzieć, że nawet w małych i banalne rzeczy można zobaczyć coś pięknego. To naprawdę ukryty wyimaginowany świat.

zGustem

Wykonuję biżuterię. Podstawowym materiałem jest srebro łączone z naturalnymi minerałami lub emalią jubilerską. Oferowane przeze mnie produkty, wykonuję od podstaw ręcznie tradycyjnymi technikami złotniczymi. Produkty wysyłane są w ozdobnych opakowaniach. Serdecznie zapraszam :-) Marzena Bylicka.