Adam Drogomirecki

Witam. Oferuję oryginały i najwyższej jakości sygnowane i numerowane reprodukcje. Maluję i rysuję od dzieciństwa, więc teraz jest to już ponad pół wieku. Bardzo urozmaicona stylistyczna i techniczna różnorodność moich propozycji na Haloart, nie wynika z braku zdecydowania, ale wręcz przeciwnie. Różnorodność ta odzwierciedla moje nieograniczone, typowo renesansowe podejście do życia i świata, które charakteryzuje moja nieustająca pasja poznawania, odkrywania i tworzenia dzieł o różnorodnej tematyce w technikach które już dobrze znam, lub które nieustannie dla siebie odkrywam. Jestem w stanie przedstawić różne tematy przy pomocy wielu różnych technik rysunkowych, malarskich, fotograficznych i komputerowych. Po wielu różnych doświadczeniach ze sztuką powracam coraz częściej do technik klasycznych i oferowania oryginałów w wielu formatach, od miniatur począwszy, na monumentalnych rysunkach i obrazach skończywszy. Tworzę w wielu różnych technikach, od ołówka, kredek, pasteli i sangwin począwszy, poprzez tusze, akwarele i gwasze, na obrazach olejnych, akrylowych i temperach skończywszy. Tematami moich rysunków i obrazów są widoki, pejzaże wiejskie i miejskie, zaułki, zabytki, ale też klasyczne pojazdy, pociągi i ich futurystyczne wizje. Otwarty jestem także na Państwa sugestie i propozycje, pośród których znaleźć się mogą także tematy nowoczesne, barwne a nawet abstrakcja. Zapraszam do zakupu i owocnej współpracy. Adam Drogomirecki .

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii! Ważniejsze wystawy, wyróżnienia i nagrody: 2018 - Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog. 2018 - Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka. 2018 - Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie. 2018 - I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12. 2018 - Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna). 2018 - Wystawa malarstwa ?Przypadkowy Plan?, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna) 2017 - I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa). 2016 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie ? ?Chiny? w kategorii ?Chińskie inspiracje?, Kraków (wystawa zbiorowa) 2016 - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa) 2009 - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej Szczecin 2009 w kategorii ?Człowiek i kolej? ? statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).

Anawa-art

Anna Woźniak Na co dzień zajmuję się grafiką komputerową. W wolnych chwilach (a jest ich stanowczo za mało...) robię to co kocham najbardziej...maluję.

Beata Bieniak

Fotografia analogowa i fotomontaż to część mojego życia, które bardzo szanuję. Uwalniają moje wewnętrzne wizje i prowadzą cichy dialog pomiędzy mną a widzem. Moją pracownię nazywam "matecznikiem" - to miejsce, w którym zawsze mogę odpocząć i wyciszyć złe emocje. Ta "przygoda" zaczęła się niewinnie 15 lat temu. Dziś mogę powiedzieć, że to moja wielka miłość. Już w pierwszym roku tworzenia wiedziałam, że ta sztuka pozostanie ze mną na zawsze. Zarówno w fotografii, jak i fotomontażu jestem totalnym samoukiem. Jestem od zawsze wielbicielką sztuki surrealistycznej. To ona pobudza moją wyobraźnię i mam nadzieję, że dzięki niej wypracowałam swój własny styl. W moim przypadku wyobraźnia jest ważniejsza od techniki. Dlatego też ciągle eksperymentuję. Zwycięstwo w międzynarodowym konkursie; DAFA - DigitalArt 2009r. Zwycięstwo w międzynarodowym konkursie; "The enchanted world" 2011r. Zwycięstwo w międzynarodowym konkursie "Dark Side of Art" 2011r. Wystawa w galerii "DAFA" - Francja 2009r. Wystawa w "Galeria Sztuki Art in House" - Polska 2014r. Wystawa w Galerii "ŁTF" Polska 2016r. Wystawa w "DE SOUZA GALLERY" - Hiszpania 2014r. Wystawa THE PUBLIC HOUSE OF ART - Holandia 2017r. Wystawa w galerii "Piwnica" - Polska 2019r.

Cezary Tymczuk

Cezary Tymczuk(1969). Ukończyłem Wyższe Studium Fotografii ZPAF w Jeleniej Górze, oraz Wydział Artystyczny Uniwersytetu Zielonogórskiego. *Inspirację czerpię z obserwacji zmian, zachodzących w skali wartości uznawanych przez człowieka na linii upływu czasu. Świadomość nieustanności tego procesu wpływa na wyciszenie relacji pomiędzy fotografem a światem zauważanym. *Pracuję zarówno na negatywach w ciemni, jak i fotografii cyfrowej. Zdjęcia zamieszczone w serwisie Haloart drukowane są na najwyższej jakości papierach barytowych Hahnemuhle lub Epson Fine Art. Są one odpowiednikami tradycyjnych papierów barytowych, stosowanych w klasycznej fotografii analogowej, w ciemni. Ich parametry uwzględniane są przez galerie i domy aukcyjne w światowym obiegu kolekcjonerskim. Format odbitek: 30x40. Na życzenie dostarczę inne, jednak sugeruję proporcje tradycyjne (np.40x50, 45x60), łatwiejsze w doborze ram i passe-partout dostępnych w sprzedaży. Istnieje możliwość przygotowania prac na wysokiej jakości papierze fotograficznym błyszczącym, utrwalonym filtrem UV, lecz nie stosowanym w obiegu kolekcjonerskim. Proponuję wówczas cenę o 30% niższą. Fotografie zapakowane są w płaski karton. Większe wydruki natomiast zwinięte w tubę. W każdym przypadku sugeruję indywidualny kontakt.

Dariusz Żabiński

Do piachu aparat ze sobą wezmę i będę go głaskał rąk szkieletem,którym zrobiliście mnie przechodząc obok.../autoportret domniemany/.. Fotografik,poeta,aforysta,pisarz,/małe formy literackie/ lokalny animator ruchu fotograficznego.Autor dziesiątek wystaw zbiorowych i indywidualnych w Polsce i poza granicami.Laureat wielu konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Swoje prace publikuje przede wszystkim w Niemczech,Anglii w Polsce. Ach te małe przyjemnostki,stworzonka,widomy znak niewoli, Obrazki z rozmarzonego wnętrza,Testament jedyny jaki pozostawię . Początek obrazu może być improwizacją ale koniec musi być...Sztuką Jedyną podróż którą cenię najbardziej i wciąż jestem na jej szlaku to podróż w głąb siebie. W obrazach wyrażam tylko własne emocje za oręż mając kolor, a więc cały jestem ekspresjonistą. Fotografia to dar patrzenia na ofiarowana łaskę światła. Życie ma uśmiech Giocondy.

Jan Brzeziński

Urodzony w 1968 w Zblewie (woj. pomorskie) w latach 1989-1994 studiował teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. W latach 2018-19 grafikę komputerową, fotografię i multimedia w WSB we Wrocławiu. Zawodowo związany z oświatą jako nauczyciel informatyki, fotografii i teologii. W twórczości fotograficznej ukierunkowany na człowieka, jego doczesność i wymiar duchowy. Fotografię traktuje jako formę wyrazu myśli, próbę obrazowania słowa. Obszar zainteresowań związany z człowiekiem i jego środowiskiem prowadzi go od klasycznych krajobrazów przez fotografię portretową i reportażową po zainteresowanie aktem. Refleksja nad słowami Paula Evdokimowa - "nagość, jako odzienie chwały, nie odsłania cielesności, lecz ujawnia ducha" sprawia, że artysta zaczyna postrzegać fotografię aktu jako sposób na ukazanie wnętrze osoby, piękno kobiecego ciała staje się synonimem piękna jej ducha. Artysta szuka sposobu by ten śmiały temat nie został sprowadzony w odbiorze tylko do zewnętrznych wrażeń zmysłowych, ale prowadził ku prawdziwemu zachwytowi nad kobietą. Dobierając technikę zawsze kieruje sie jak najprostszą formą budowania kompozycji stosując technikę wysokiego i niskiego klucza. Cechą wspólną jego zdjęć jest fotografowanie modelki bez ukazywania twarzy co ma pomóc w pełniejszym odbiorze tematu nagości. Wybrane działania i wystawy Fotorelacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych. Sesje fotograficzne do kalendarzy, wyborów samorządowych, okolicznościowe. Sesja fotograficzna do projektu ?Aktywność Seniora wydobywa jego piękno?. Realizacja polsko-czeskiego projektu ?Piękno Karkonoszy i Gór Sowich. Wystawy fotograficzne: 2017 ? Wystawa zbiorowa poplenerowa w Galerii sztuki ?Mozaika? w Nowej Rudzie. 2018 ? Stała wystawa zdjęć w Galerii Sztuki Niezależnej w Ludwikowicach Kłodzkich. 2019 ? Polsko ? czeska wystawa zbiorowa pt: ?Pogranicze polsko-czeskie?. 2019 ? Wystawa ?Piękno Karkonoszy i Gór Sowich? w Galerii Ludwikowice. 2019 ? Wystawa ?Krásy Krkonoš a Sovích hor? w Galerii Celnice/ Mala Upa 2020 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Głuszycy.

Jolanta Krawiec

MOJE PRACE PRZEPEŁNIONE SĄ PASJĄ, PEŁNE MAGICZNYCH I NASTROJOWYCH HISTORII, W NICH ZNALAZŁY SWÓJ DOM INTRYGUJĄCE I URZEKAJĄCE OPOWIEŚCI O MNIE SAMEJ, MOJA SPOWIEDŹ Z WNĘTRZA SERCA, TO PRZESTRZEŃ TAJEMNIC I ZAGADEK BYTU ZAKLĘTA W OBRAZIE, TO PROJEKCJA ZE ŚWIATA FANTAZJI, WIZJI, KTÓRE TRZEBA KONTEMPLOWAĆ W KĄCIE REFLEKSJI I WPATRZYĆ SIĘ CZULE W TEN KAWAŁEK ŚWIATA MOJEJ MOWY I MILCZENIA. ZAPRASZAM DO MOJEGO ŚWIATA... Srebrny Medal RTF "Radomskie Małe Formaty"; Złota Plakieta "Foto Odlot" Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny w Rzeszowie; Grand Prix "Złota Muszla" w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Artystycznej w Koszalinie; Złoty Medal za twórczość artystyczną Fotoklubu RP i nagroda prezydenta miasta; Honorowa "Niebieska Wstążka" FIAP Fédération Internationale de l'Art Photographique.

Jolanta Więcław

Nazywam się Jolanta Więcław (ale wolę Jolę). Jestem magistrem sztuki i sztuki wizualne interesują mnie najbardziej. Moja działalność artystyczna to kolaż różnych dziedzin. Mieszkam i pracuję tam, gdzie w danej chwili chcę i mogę. Lubię zmiany, choć nie jestem pędziwiatrem. Lubię niespiesznie podróżować. Najbardziej do siebie. Tworzenie pozwala mi zbliżyć się do tego, co we mnie, oddalić od innych i wrócić. Lubię wracać. Bywam poetką, choć częściej brak mi słów. Czasem się boję, ale zamykam oczy i robię. W 2010 roku zaczęłam tworzyć szkice rysunkowe i malarskie bazujące na skojarzeniach i odnośnikach do mojej poezji. Odwołując się do podświadomości i płynących z niej projekcji obrazów w mojej głowie rejestrowałam niepokoje, doznania, przelotne chwile, które szybko zacierały się i znikały w pamięci. Dlatego notowałam i nadal robię w głowie stop-klatkę. Nieustannie odczuwam potrzebę zapisania, sfotografowania, narysowania. Mocno angażuję się na płaszczyźnie językowej i wizualnej. Kiedy to zrobię, odzyskuję harmonię, porządkuję to, co było. Na tej intymności wspomnień buduję swoje notatniki. Do tworzenia kolaży analogowych sprowokowała mnie refleksja związana z moją fragmentaryczną pamięcią o tym, co mi się przydarza, od zupełnie prozaicznych zdarzeń po sytuacje, które są wypadkową wielu rzeczy. Poszukiwanie obrazów z którymi mi po drodze, wycinanie ich fragmentów, łączenie z innymi, wydzieranie, klejenie, to wszystko sprawia, że kiedy zawodzi mnie język, to moja wypowiedź wizualna jest dopełnieniem tego, co chciałam zakomunikować. Lubię zachachmęcić stare książki, gazety, znalezione kartki, fotografie. Niszczę po to, żeby zbudować coś nowego. Czasem efekt w dużej mierze jest dziełem przypadku, który adaptuję do swojej wypowiedzi, modyfikując pierwotną koncepcję. Często ten przypadek, tak jak w życiu, zmienia mój początkowy punkt widzenia. Myślę, że kolaże, które sklejam z siebie, są mądrzejsze ode mnie.

Kamil Mąkosza

Fotografia dla każdego jest czymś innym. Dla mnie to sztuka i pasja. Osobisty język w którym przedstawiam otoczenie tak jak je postrzegam. Najbardziej upodobałem sobie fotografie podróżniczą, dzikiej przyrody oraz miasta, w którym mieszkam.

Katarzyna Jachimowicz-Tonetto

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, wydziału Artystycznej Grafiki Komputerowej, specjalizacja Grafika Artystyczna. Dyplom w pracowni prof. Marka Herbika uzyskałam w 2013 roku. Od zawsze jestem związana ze światem sztuki, w przeszłości jako organizator, a obecnie twórca. Aparat fotograficzny jest dla mnie jak pędzel malarski. Obrazy powstają z jednego idealnego kadru inspirowanego przez stan umysłu i ducha w danej sekundzie. Sztuka jest dla mnie fascynującą przygodą, której zakończenie za każdym razem jest niespodzianką. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami łączącymi realizm fotografowanego obiektu i abstrakcję uzyskanej formy. Zobaczymy fragment otaczającego nas świata, widoki dostępne dla każdego, bo tylko od naszego skupienia, wrażliwości i gotowości na przyjęcie tego co otoczenie nam oferuje, zależy czy dostrzeżemy piękno w sytuacjach z pozoru pospolitych i banalnych. Wystawy indywidualne: Galeria z @ w Łodzi 06.-08. 2009 - ?Moje wyspy? Galeria Charlie w Łodzi 09.-10.2011 - ?Moja droga do?? Galeria Verte w Łodzi 11-31.07.2013 ? ?Ślady pamięci?

Kateryna Honcharenko

Tworze dla ludzi z dobrym sercem i dobrym smakiem. Jestem absolwentką kierunku Architektura wnętrz, mimo tego, oprócz pracy zawodowej maluję obrazy i prowadzę blog. Jestem wielbicielką techniki akwarelowej, przezroczystej i lekkiej, uważam że takie obrazy świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach z klasyczną nutą jak i w tych współczesnych. Z dużym szacunkiem podchodzę do rysunku ołówkiem, węglem bądź pastelami. Inspiruje mnie sztuka antyczna, styl Secesyjny i Art deco. Zapraszam do zapoznania się z moim pracami.

KEIT

Projekty autorskie oraz popularne obrazy Katarzyny Kołomańskiej zaklęte w unikatowej sztuce użytkowej. Doceniane za oryginalność, rozpoznawalne z miniatury, wykonane z sercem i starannością. Możesz także wyczarować coś na zamówienie - odważ się na zabawę z ulubionym wzorem i formą. Nietypowy format? Inna tonacja? Napisz do mnie, a wykonam Coś specjalnie dla Ciebie.Bezwzględny zakaz kopiowania, powielania lub wykorzystywania wzorów Copyrightˆ KEIT 2005-2017.

Krzysztof Krawiec

Ukończyłem PLSP im. P.Michałowskiego w Rzeszowie. Studia na ASP w Poznaniu. Dyplom w 1998 roku u prof. Zbigniewa Lutomskiego oraz w Pracowni Typografii i Ilustracji u prof. Grzegorza Marszałka.Zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją oraz rysunkiem. Mam na swoim koncie sporo wystaw indywidualnych min. w Mielcu, Rzeszowie, Sandomierzu, Przemyślu, Krakowie, Poznaniu oraz w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na Zamku w Nidzicy. Jestem autorem kilkudziesięciu okładek i ilustracji do książek, periodyków, tomików poezji i płyt CD, w tym ilustracji do książek dla dzieci. Ulubionym stylem to niewątpliwie surrealizm, esoteric, mystic, fantasy oraz realizm magiczny.

KWADRART

Zajmuję się fotografią kreatywną i artystyczną, wykorzystując w nich swoje doświadczenia malarskie. Preferuję kwadratowe kadry. Sprzedaję limitowane edycje, najczęściej 30 egzemplarzy, w formatach do 60x60cm. Ilustrowałem kilka okładek miesięcznika "Charaktery", moje prace - w formie pocztówek - można też kupić w EMPiK-ach. Mam na koncie ponad 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Fotografie drukowane są na profesjonalnym papierze Canon Lustre (gramatura 250g/m.kw.). Producent gwarantuje jego 70-letnią wytrzymałość. Na życzenie klienta mogę zamówić oprawę.

Lidia Olbrycht

Lidia Olbrycht - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Mieszka i tworzy w Nowym Sączu, mieście otoczonym pięknymi beskidzkimi krajobrazami, skąd czerpie inspiracje do swoich realistycznych obrazów - pejzaży, a także kwiatów, przedstawianych w formie klasycznych bukietów lub nowoczesnych impresji. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym oraz akwarelą. Jej ulubione motto brzmi: "JEŚLI ZDZIAŁASZ Z TRUDEM COŚ PIĘKNEGO, TRUD MIJA, A PIĘKNO ZOSTAJE. JEŚLI CZYNISZ Z ROZKOSZĄ COŚ SZPETNEGO, ROZKOSZ MIJA, A SZPETOTA ZOSTAJE."

Maciej Chudy

Nazywam się Maciej Chudy. Jestem fotografem. Od czasu do czasu rysuje, maluje olejami i podróżuje po Indiach...

Magda Durda

Zdjęciami zajmuję się od czasów nastoletnich. Moją pasją i miłością jest analogowa fotografia czarno-biała. Przez wiele lat negatywy obrabiałam w ciemni. Pewnie dlatego fotografię postrzegam bardziej jako rzemiosło, niż jako sztukę. W galerii prezentuję skany z negatywów. Bez upiększeń, tylko niezbędny retusz. Z wykształcenia jestem antropologiem kulturowym, z zamiłowania fotografem, podróżnikiem i pisarzem.

Magdalena Miler-Lewinska

Grafika i fotografia zajmuje się od ponad 30 lat. Urodziłam się w Bydgoszczy 29.05.1968 r. Od 9 lat wraz z mężem mieszkam w Belfaście Polnocna Irlandia. Tam aktualnie rozwijam swoja pasje i cala twórczość artystyczna. W ciągu tego okresu pobytu za granica. Miałam zorganizowanych kilka wystaw mojej grafiki abstrakcyjnej. Pierwszą wystawę miałam w 2016r. przy okazji Polish Cultural Week w Belfaście w Galerii PS2 .Nastepnie w 2017r., miałam wystawę grupową i indywidualna na polskich artystów pod nazwą PolArt NI, w galerii Art Crescent w Belfascie.W tym samym roku miałam również wystawę w Falls Library Belfast pt. My abstract View. Następnie w 2018r., miałam mini wystawę w Restaurant JAM w Belfaście. W 2022 roku miałam również mini wystawę w Polsce w Bydgoszczy w siedzibie AVON pt. SHE. Ponadto w Polnocnej Irlandii, prowadziłam warsztaty plastyczne przy polskich szkołach sobotnich w Craigavone i Banbridge, oraz przy polskiej organizacji młodzieżowej KAMELEON, oraz wark Shop przy okazji Polish Family Fun Christmas Day w SKAINOS. W latach 2016- 2020, byłam przewodnicząca APANI-Association of Polish Artist NI.

Maja Gajewska

Maja Gajewska - absolwentka wrocławskiej ASP (2001-2006), obroniła tytuł magistra na wydziale Grafiki (2006). Artystka tworzy w obrębie malarstwa olejnego, grafiki i rysunku. Jej malarstwo cechuje poszukiwanie nowych form, linii i plam barwnych. Odrzuca figuratywność na rzecz wewnętrznej konstrukcji i ekspresji. Obrazy olejne powstają ze zderzenia kolorów, kształtów i linii. Duże znaczenie ma również sama struktura i gęstość farby. W przypadku grafik, widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze. Unikalna kreska w grafikach została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz projektantów wnętrz. Artystka współpracuje z galeriami sztuki oraz portalami artystycznymi. Jej prace pojawiają się także przy okazji wielu wydarzeń kulturalnych, jak targi sztuki (?Formy? w ramach Łódź Design Festival, przegląd sztuki RDF we Wrocławiu), czy wystawy indywidualne. Podejmuje współpracę z projektantami wnętrz i pracowniami architektonicznymi. WAŻNIEJSZE WYSTAWY I WYDARZENIA: 2018 - wystawa zbiorowa - OFF Piotrkowska - Łódź 2017 - wystawa indywidualna - Kino Nowe Horyzonty - Wrocław 2016 - Targi Graficzne - FORMY w ramach Łódź Design Festival - Łódź 2015 - wystawa indywidualna - Galeria Hand Made Po Polsku - Wrocław 2015 - przegląd sztuki - RĘKI DZIEŁA FEST - Wrocław 2008 - IV edycja festiwalu sztuk audiowizualnych Depresja Festiwal - Ciechocinek 2008 - wizualizacje koncertowe - Browar Mieszczański w ramach Wrocławia Podwodnego - Wrocław 2005 - wyróżnienie w konkursie ONE MINUTE FILM &VIDEO FESTIVAL - Aarau, Szwajcaria 2005 - wizualizacje koncertowe - Bezsenność - Wrocław 2004 - indywidualna wystawa fotograficzna - Szewska Pub - Wrocław 2004 - wizualizacje koncertowe - dziedziniec BWA - Wrocław PUBLIKACJE: Cztery Kąty 2017/07 - "Nowa droga życia? ELLE Decoration - 2/2017 - "Po Drodze ze Sztuką? ELLE Decoration - "Wnętrze tygodnia? Cztery Kąty 2017/04 - "Z miłości do gór? Własny Dom 2017/01 z konceptem - artykuł "Piękno w domu? Homebook Design 2015 - NA NO WO Architekci M jak Mieszkanie 12(191) 2015 - "Spełnienie marzeń? SIMPLICITE.PL - "Gdzie kupić czarno-białe obrazy, plakaty, grafiki?"

Twoje ostatnio oglądane